Hasan Kurumanastırlı'dan Dalaman Esnaf ve İşletme Ziyaretleri...

TCDALAMAN.COM Projeler Bütünü kapsamında bir seri ziyaret için Dalaman’a gelen KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı ile birlikte ThermeMaris Hotel Genel Müdürü değerli kardeşim Özcan Şirin’i ziyaret ettik.
Yoğun bir tadilat programı içinde olan hotel ile ilgili bilgi aldık. 2020 turizm sezonu için Dalaman’a özel KKTC etabında neler yapabiliriz detaylı konuştuk.
Dalaman’da çok güzel şeyler oluyor…
Devamı Gazimağusa’da.

Gezeroğulları Baklava Yönetim Kurulu Başkanı Sevgili Mehmet Sahin Uğur Ustamıza uğradık.
KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı kardeşimizi DorukTürk TV’den takip ettiğini söyleyen ve ziyaretten çok mutlu olduğunu belirten Uğur’a önümüzdeki hafta Cuma namazını müteakip resmi açılış yapacağı yeni kebap evinin şimdiden hayırlara vesile olmasını diledik.
Bu vesile ile Sn. Uğur da MMA konusunda milli sporcu olan Kurumanastırlı‘ya güç kuvvet versin diye kendi özel baklavasından takdim etti.

Sen kalk Gıbrıs’tan gel ve Cafe Nili’ye uğrama!
Olur mu be Gardaş?
Cümlesi sonrası bizim Hasancık alır soluğu hem ekskaliziuv Sunucu hem de İşletmeci Nilüfer hanımın yanında.

Erkut Emlak da ziyaret kapsamındaydı…

KKTC Genç Mücahitler Derneği Başkanı Hasan Kurumanastırlı kardeşim ile Dalaman esnaf ve işletmeleri ziyaret kapsamında TCDALAMAN.COM bünyesinde yer alan değerli arkadaşımız Mustafa Deveci beyin konuğu olduk.
Ortaca şubesinin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor…

KKTC Genç Mücahitler Derneği Başkanı Hasan Kurumanastırlı kardeşim ile Dalaman esnaf ve işletmeleri ziyaret kapsamında Shaza Restaurant’ta sevgili dostumuz Şevket Atli beyin konuğu olduk.
Yakın geleceğe yönelik projeler üzerinde çalışma yaptık.
Aralık ayı itibariyle Shaza Rest. da TCDALAMAN.COM bünyesinde yerini alacak inşallah.

 

DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur, DALAMAN

Yorumunuzu bırakın